Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Szerdán gyertyát gyújtottunk a 2006 őszi rendőrterror egyik, szeme világát elveszített és nemrégiben elhunyt áldozata emlékére.

„Tegnap gyertyát gyújtottunk a 2006 őszi rendőrterror egyik, szeme világát elveszített és nemrégiben elhunyt áldozata, Nagy László emlékére.
Ne engedjük, hogy a tettesek az áldozatok képébe röhögjenek!”
***
Nyitókép: Schiffer András Facebook-oldala