Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Most ennek vége, sokkterápia következik.

„Nem, nem a brüsszeli szankciók miatt alakult ki benzinhiány, bármit hazudik is Gulyás Gergely. A valóság már csak olyan, hogy egyszer csak szembejön. Nem, kormányrendelettel nem lehet letörni az inflációt, amit jelentős részben maga a kormány okozott. Minden ilyen próbálkozásban ugyanaz a vége már az ókor óta: hiány. Az egész benzinárstop egy politikailag motivált, hazug kreálmány volt, most ennek vége, sokkterápia következik, rögtön éjjel 11-től...”
Nyitókép: MTI/Koszticsák Szilárd