Vona Gábor nyílt levelet írt Magyar Péternek

A Második Reformkor (2RK) elnöke három fő kérdést fogalmazott meg a miniszterelnök felé, sőt, népszavazást is javasolt.

Semmit nem tanultak a covid alatt elkezdett pénznyomtatásból.

„Na jó látni, hogy minden jelentősebb ország úgy harcol az infláció ellen, hogy még egy nagy adag pénzt (segélyt) önt a lakosságra. Mondhatnád, hogy semmit nem tanultak a covid alatt elkezdett pénznyomtatásból...
Ez tényleg olyan, mint a drogfüggő magyarázkodása, ami már lassan két éve tart, hogy »csak még egy utolsó ingyen pénzosztás, eskü nem lesz több, hajjakmeg...«”
Nyitókép: Mandiner Archív