Nem bírt magával: Orbán szövetségesének bukását vizionálta Szabó Tímea, de nagyon nem jött be a jóslata

„Az exit pollok szerint Románia után a lengyel választásokon is alulmaradt Orbán szélsőjobboldali barátja” – fogalmazott a politikus.

Felelős és őszinte vezetőkre, egy új politikai generációra van szüksége Magyarországnak.
„Orbán Viktor szerint nem lehet csökkenteni a tb- vagy más járulékot, mert a falnál vagyunk már, »nincs hová hátrálni«. Mondja ezt az a miniszterelnök, aki fél évvel ezelőtt még a »Magyarország előre megy, nem hátra« szlogennel nyert választást, a bőség éveit ígérve a magyaroknak, most mégis arról kell, hogy győzködje őket, hogy nem miatta táncol a szakadék szélén az ország, nem miatta jött el a hét szűk esztendő, a 20 százalékos forintromlás, a közel 50 százalékos élelmiszerinfláció, és nem miatta fagyasztottak be több mint 5000 milliárd forint uniós támogatást.
Pontosan az ilyenek miatt szoktam mondani, hogy felelős és őszinte vezetőkre, egy új politikai generációra van szüksége Magyarországnak. Mi az utolsó eurócentig hazahoznánk az EU-s pénzeket, ezáltal megerősítenénk a forintot, kordában tartanánk az árdrágulást, és védőhálót vonnánk a magyar munkavállalók, vállalkozók, és nyugdíjasok köré.”
Nyitókép: Ficsor Márton