Meglepő vallomást tett a szlovák kormány, minden egykori magyar földet az állam tulajdonának tekint

A kormányhivatal szerint nem új vagyonelvétel zajlik, csak most írják be azt, aminek szerintük már régen meg kellett volna történnie.

Normális gesztus, még akkor is, ha az új szlovák sálon a régi magyar címer egy része szerepel.

„A szlovák miniszterelnök bejegyzésében arról írt, hogy mivel Orbán Viktor sálja régi, ezért adott neki egy újat.
Bárhogy is nézzük, ez egy teljesen méltányolható, normális gesztus a szlovák kormány vezetőjétől. Egy mondvacsinált cirkusz humorral történő kezelése, szellemes megoldással szúrt vissza a magyaroknak. Ezzel semmi bajunk nem lehet. Bár minden partnerünkkel ilyen könnyen szót tudnánk érteni!
Még akkor is ezt gondoljuk, ha tudjuk, hogy az új szlovák sálon a régi magyar címer egy része szerepel.”
Nyitókép: Facebook