„Megvédjük a demokráciánkat, kerüljön, amibe kerül!” – Sulyok Tamás mellett tüntettek

A Magyar Péter által lemondásra felszólított köztársasági elnök mellett álltak ki a demonstrálók, a miniszterelnök is reagált az eseményre.

Remélem célt ér a tiltakozás. Ha nem is célt, legalább egy folyamat elindul.

„Tegnap én is kimentem volna tüntetni, időhiány miatt nem mentem. A tegnapi nap sokmindent megmutatott:
Nyitókép: Facebook