Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Hogyha azok lennének, akkor volna értelmük.

„Többeknél kiverte a biztosítékot, hogy a kormány reklámjaiban bombaként ábrázolja a szankciókat. Ehhez én csak annyit fűznék hozzá, hogyha azok lennének, akkor volna értelmük.”
Fotó forrása: Magyarország Kormánya Facebook-oldal