Újabb orosz olajfinomítókat bénítottak meg az ukránok (VIDEÓ)

Az orosz hadsereg eközben Dnyipropetrovszkban és a Szumi régióban is rakétázott

Most az fáj nekik, hogy Magyarország 700 millió köbméter többletgázt kap az oroszoktól.

„Megint sírnak a liPsik!
Most az fáj nekik, hogy Magyarország 700 millió köbméter többlet gázt kap az oroszoktól.
Ti sírtok!
Mi pedig nem fagyunk meg!”
Nyitókép: Földházi Árpád/Mandiner