Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Flashmob keretében demonstráltak a pedagógusok.

Az ATV műsorvezetője közösségi oldalán tette közzé, hogy a budapesti Kölcsey Ferenc Gimnázium tanárai tüntettek egy flashmob keretében hétfőn a tanítás után.
– írta Rónai Egon.
Forrás: Facebook
Nyitókép: MTI/Szigetvári Zsolt