Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Aki kéthavonta rám ír, hogy egyszer üljünk már le kávézni.

„Mondjuk nekem Gelencsér Ferencről első körben nem egy államférfi, hanem egy levakarhatatlan MLM-ügynök jut eszembe, aki kéthavonta rám ír, hogy egyszer üljünk már le kávézni. Feri, nem akarok leülni. Nem akarok kávézni. Menj innen.”
Nyitókép: MTI/Koszticsák Szilárd