Orosz-ukrán háború: benzinhiány van a Krím-félszigeten

Az oroszok által megszállt Krím-félszigeten található benzinkutak június 21-től utasítást kaptak, hogy teljes mértékben függesszék fel az üzemanyag-értékesítést a civil lakosság számára.

Ez bizony ukrán művelet.

„Az erőmű orosz kézben van. Nem az oroszok lövik, hanem az ukránok, persze nem magát a reaktorokat, hanem a munkalatokat, amivel az oroszok le akarjak választani az ukrán energetikai rendszerről a blokkokat. Ekkora »pr-t« ritkán olvasni, de tényleg. Az oroszok kb. mindenre képesek, de egy saját kézen lévő atomerőművet lőni azért nem. Ez bizony ukrán művelet.”
Nyitófotó: YouTube