Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Tegnap előállítottak a rendőrök egy 14 éves fiút, mert hóembert rajzolt az Erzsébet híd aszfaltjára.

„Tegnap előállítottak a rendőrök egy 14 éves fiút, mert hóembert rajzolt az Erzsébet híd aszfaltjára. Körbevették őt is és az anyukáját is.
Felajánlottuk, hogyha pénzbírságot kapnak a noÁr összegyűjti nekik a bírságra valót.
A tüntetők el is nevezték Hóembernek a srácot, majd mindenki, aki felszólalt, azt kiabálta, hogy »én vagyok a Hóember«! A Hóember volt a nap hőse.”
Nyitókép: noÁr Facebook-oldala