Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Az ellenzéket áprilisban lenullázó Márki-Zay közönsége mostmár inkább a DK nyugdíjasait idézi.

„És megint elölről.
A magyar közélet Duracell-meghajtású futóbolondja megint köztünk jár. A kutyapárt hídfoglalásain az élménytüntető huszonévesek a meghatározók, akik sörrel, fűvel, úttest közepén üldögéléssel és rendőrcukkolással igyekeznek feldobni az estéjüket, az ellenzéket áprilisban lenullázó Márki-Zay közönsége inkább a DK-rendezvények nyugdíjasait idézi, akik máskor »Klárikára« szoktak odaseregleni. Este majd megint jönnek az élményesek.
Ellenzéki politizálás, 2022, Magyarország.”
Nyitókép: Bencsik Gábor Facebook-oldala