A FELÜLETES facebookozó számára nyilván nem sok. Az állampárt szolgálata NEM A SZÉP egyéni megoldásokról szól. A válaszonline-os Ablonczy Bálint mondta valahol, hogy a Fidesz médiája OLYAN MINT A VÖRÖS HADSEREG. Egyenként a katonák nem túl kvalitásosak, nincsenek igazán jól felfegyverezve, gyakran illumináltak, de irdatlan sokan VANNAK, gátlástalanok, és tömegesen ijesztően hatékonyak. Pont így van ez az influenszerekkel is. Már csak azért is, mert a párt a SZENDVICSEMBEREIT ide-oda pakolgatja. Hol újságírónak, HOL elemzőnek, szakértőnek, tanácsadónak, hol pedig influenszernek álcázva vetik be őket. Pont így van ez Németh Balázzsal is.