Kálmán Olga benézte: a Gyurcsány-párt politikusa szerint a csirkemell a megszorítások miatt drágul, pedig az ársapka miatt nem drágulhat
2022. június 20. 16:06
A DK politikusa „belegondolt”, milyen lesz a nyár.
2022. június 20. 16:06
p
1
86
101
Mentés
Kálmán Olga Facebook-oldalán jelentkezett be, és tudatta követőivel, hogy Magyarországon szerinte „nem leszel vidám, ha belegondolsz, milyen lesz az idei nyár”.
Megszorítások
„Nézzük, mit lehet csinálni 2022 nyarán, az orbáni megszorítások alatt” – vettete fel a kérdést a műsorvezetőből lett Gyurcsány-párti képviselő.
A DK politikusa videó-bejelentkezésében például a „csirkemell árának drágulására” is kitért, annak ellenére, hogy a csirkemell a kormány által bevezetett hatósági árszabályozás miatt nem drágulhat.
is kitért, annak ellenére, hogy a csirkemell a kormány által hatósági árszabályozás miatt nem drágulhat.
A hatósági áras termékekről nemcsak a Mandiner, de számos portál, így például a Világgazdaság is beszámolt. A lap még egy grafikát is készített a minderről. Mutatjuk:
Fotó: VG.hu
A videót az alábbiakban tekintheti meg:
***
Kapcsolódó
A kormány szerint elképesztő drágulás jönne az árstop nélkül
A kormány által bevezetett intézkedések kifejezetten a magyar családok számára jelentenek védelmet a háború,-és a világpolitikai helyzet által okozott drágulással szemben. A gazdaságfejlesztési miniszter szerint 50 százalékkal lenne drágább az árstopos termékek köre az intézkedés nélkül. Bővebben...
A kormány által bevezetett intézkedések kifejezetten a magyar családok számára jelentenek védelmet a háború,-és a világpolitikai helyzet által okozott drágulással szemben. A gazdaságfejlesztési miniszter szerint 50 százalékkal lenne drágább az árstopos termékek köre az intézkedés nélkül.
A szocialisták elnökéről több MSZP-s forrásunk állítja, nincs is középfokú végzettsége. A politikus nem reagált lapunk megkeresésére, amelyben arra kértük, igazolja, hogy valóban elvégezte-e az iskolát.
A házelnök szerint a parlamentben megszűntek az érdemi viták: azonnali kérdések órája helyett azonnali sértések órája lett. Ukrajna pedig akár unión kívül, akár belül lesz, vazallus állammá válik. Kövér Lászlóval Szalai Zoltán beszélgetett.
Gyurcsány Ferencnek és Dobrev Klárának mindig is volt mit a „tejbe aprítaniuk”. Nemsokára arról is kell majd dönteniük, hogy az ingatlanokat, a céges ügyeket és a hiteleket miként osszák meg egymás között.