Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Pozsonyi Ádám kérjen bocsánatot!

„Ilyet nem lehet leírni!!! Szégyen! Nem is értem!
Tudom, hogy ugyanezt a szót használták már, az is gyalázatos volt, ahogy ez is!
Tudom, hogy hülyeségeket beszélt Anett, én is kiakadtam anno. De miért kell az ocsmányságra, ocsmánysággal reagálni?
Miért nincs egy emberi minimum, amit betartunk?
Örülök, hogy Bősz Anett gyereket vár. Legyenek boldogok!
A cikket pedig gyorsan vegye le a 888! Pozsonyi Ádám pedig kérjen bocsánatot!
Most komolyan, miért??”
Nyitókép illusztráció. Fotó: Pixabay