Zsolti bácsi, alkotmányos válság, elszabadult politikusok – 20 éve ugyanaz a lemez megy

A hazai közéletben bizonyíték nélkül azonnal el tudják képzelni a másikról, hogy az ellenfelük egy aljas, pedofil gazember.

A baj megint csak az, hogy mi fizetjük.

„Megszólalt a fideszes értelmiség, Nagy Ferenc, Kossuth díjas énekes. Hozta a tőlük megszokott stílust:
»Elfogult vagyok politikailag, emiatt sokszor olyan jelzőket kapok kommentekben, hogy »seggnyaló« vagyok. Hadd nyaljam már azt a segget, ami nekem tetszik!«
Fura ízlés! De ha neki ez a perverziója, akkor az ő dolga. Meg azé, aki Kossuth díjat ad érte. A baj megint csak az, hogy mi fizetjük.”
Nyitókép: MTI/Földi Imre