
Akkora meggyőződéssel állítanak egetverő baromságokat...
2022. március 17. 15:09
Néha azt érzem, hogy velem van a baj.

„Amikor olyan meggyőződéssel állítanak egetverő baromságokat, néha azt érzem, hogy nem is a kormánnyal, hanem velem van baj.
Tegnap Gulyás azt találta megosztani a haza polgáraival, hogy »A pedagógusok jogosnak nevezett követeléseiről a következő kormányzati ciklusban lehet majd tárgyalni, ha Brüsszel ad hozzá több száz milliárdot.«
És még miiiihez? Talán nem kellene annyit lopni...
Dr. Bubó: »Az elmegyógyász csak akkor tévedhet nagyot, ha nem állapít meg semmit.«”
Nyitókép: Juszt László Facebook-oldala
Összesen 111 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
NoSS
2022. május 03. 21:36
Gulyás később helyesbített. Ha majd az oroszok adnak hozzá több száz milliárdot. No meg nem a mostani kormányzati ciklusban. A következőben.
Válasz erre
0
0
kitiltott
2022. március 21. 04:52
Április 3.a után eltűnnek ezek a az önkéntes véleményvezérek ?
Elismerik hogy a nép java utalja már ezt az itt minden rossz propagandát?
Válasz erre
0
0
bpe
2022. március 20. 21:31
veled van, lászló, s már mijóta. :3
Válasz erre
0
0
Kun Béla
2022. március 19. 00:28
" Talán nem kellene annyit lopni. "
Te kandisznó aztán erről a komcsi elvtársaid is tudnak ?
Válasz erre
0
1







