Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Mi vagyunk a vidék pártja.

„Büszke vagyok! Az előválasztáson a Jobbik jelöltjei nyerték el a második legtöbb választókörzetet.
29 körzetben – egy budapestiben és 28 vidékiben – nekünk szavaztatok bizalmat, hogy jövőre legyőzzük a Fideszt.
29 harcos, akik jórészt nehéz vidéki körzetekben fognak megütközni a rezsim kiszolgálóival. Olyan körzetekben, ahol a Fidesz erős, és ahol éppen ezért vérre menő küzdelem lesz a győzelemért.
Nekünk adtátok a legnehezebb feladatot: saját pályáján legyőzni a Fideszt. Jól döntöttetek. Le fogjuk őket győzni, mert mi vagyunk a vidék pártja. Nálunk jobban senki nem ismeri ezeket a körzeteket.”
Nyitókép: MTI/Mónus Márton