Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

Magasról szarunk rájuk.

„Tudjátok, ők azok az illetők, akik az elmúlt napokban fontoskodva járták a méltóságok irodáit, Donáth ügynök iránymutatásával. És csodák-csodájára, szerintük rosszabb a helyzet most, mint 2018-ban! Lesokkolódsz, nem hiszed el!
Tudjuk, mi a dörgés: mindaddig »romlik« a helyzet, ameddig nemzeti, szuverenista kormánya van az országnak. Aztán hopp, ha az ellenzék érkezne, hirtelen mindent tökéletesen rendben találnának. Ezt a kutyakomédiát mi szívesen eljátsszuk sokadszorra is, de azért remélem, érzik: valójában magasról szarunk rájuk.”
Kép forrása: Facebook-videó