LMBTQ-színekbe borult Budapest: „Hát miért nem sz*rod le?” – üzente Osváth Zsolt

Közeleg a Pride-felvonulás, Karácsonyék LMBTQ-zászlókkal árasztották el az Erzsébet híd mindkét oldalát.

Ugyan nincs LMBT-személy a svéd idősotthonban, mégis nyitnak ilyen részleget.

„Napi abszurd: ugyan nincs LMBT-személy a svéd idősotthonban, mégis nyitnak ilyen részleget.”

Nyitókép: MTI/Koszticsák Szilárd