Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Bár le fogják tagadni, de ez lesz.

„Fekete-Győr visszalépésének előkészítése folyik, bár le fogják tagadni, de ez lesz – erről beszélt Fábián István, volt debreceni rektor, aki Karácsony személyes kérésére vállalta a képviselőjelöltséget, hogy azután tudtán kívül léptessék vissza. Bár most erősen gondolkodik, hogy a választáson függetlenként elindul, amit csak akkor nem tesz meg biztosan, ha Pálinkás József nyeri a körzetben az előválasztást. A két debreceni professzor amúgy kedélyesen elbeszélgetett a műsorban, itt a tegnapi adás.”
Fotó: MTI/Krizsán Csaba