Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

Tordai Bencét becsülöm elkötelezettsége és szenvedélye miatt a rabszolgatörvény elleni küzdelmek óta.

„Tegnap már zengtem ódát egy általunk támogatott jelöltről, de zengek ma is. Tordai Bence-t becsülöm elkötelezettsége és szenvedélye miatt a rabszolgatörvény elleni küzdelmek óta. Most igazán megérintett rögtönzött beszéde, ahogy harciasan kiállt az elszámoltatás mellett, és értéknek vallotta meg a világnézeteken átívelő közszolgálatot. Nem a bal vagy a jobb számít, hanem hogy fel akarjuk emelni végre ezt a nemzetet. #csakfelfelé”
Fotó: Lukácsi Katalin