Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Óriásiak vagytok, köszönjük!

„‘96 óta nem jöttünk haza ennyi éremmel olimpiáról! Hálás vagyok minden sportolónknak az elszántságért, az elmúlt hetek felejthetetlen élményeiért és a büszkeségért, hogy az éremtábla 15. helyére repítették Magyarországot. Óriásiak vagytok, köszönjük!”
Kép forrása: Facebook