Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

A himnuszban mindenről is szó van, fűről-fáról énekelnek.
„Olvasom, hogy a baloldal új kampánydallal rukkolt elő, bár még a központi bizottságuk nem hagyta jóvá. Izgalmas címet adtak az egyébként igen gyenge nótának: Döntsük le a falakat. A himnuszban mindenről is szó van, fűről-fáról énekelnek. De elárulta magát a gyurcsányi baloldal, a hazánk biztonságát garantáló falakat, kerítéseket akarják ismét lebontani, és be akarják engedni a migránsokat. Ez a baloldal ugyanaz mind a régi: hazudnak reggel, éjjel meg este.
Ameddig ez a kormány van, addig a kerítés állni fog és ez szavatolja a magyar emberek biztonságát. Többszörösére nőtt a nyomás a határainkon! Magyarország megvédi határait!