Maradhat a köztévén a magyar bajnokság

Az Index értesülései szerint a köztelevízió sugározhatja majd a következő szezonban is a férfi NB1 mérkőzéseit. Ugyanakkor a korábbiaknál jóval kevesebbet fizetnek majd érte.

Az UEFA három zártkapus hazai találkozóra büntette az MLSZ-t.
„Bejött a balos provokáció, az UEFA a magyar szurkolók diszkriminatív viselkedésére hivatkozva három zártkapus hazai találkozóra büntette az MLSZ-t, ebből az utolsót felfüggesztve. A szankció csak az UEFA alá tartozó találkozókat érinti, vagyis a vb selejtezőket nem.
Arról nincs hír, hogy a politikát a stadionokba hurcoló baloldali aktivisták mikyen büntetésben részesültek.
A jelenségről beszéltünk a legfrissebb adásban.”