Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

A cinizmusotok pedig mostmár konkrétan emberéletekbe kerül.
„»Ha valaki csak azzal tud hozzájárulni a járvány elleni védekezéshez, hogy oltópontokat ajánl fel, azzal nem tudunk mit kezdeni«.
Az a baj, Gulyás Gergely, hogy a vírussal sem tudtok mit kezdeni... A cinizmusotok pedig mostmár konkrétan emberéletekbe kerül”.