Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Nincsenek elveik, csak a hatalmat akarják mindenáron.
„Onnan látszik az erőnk, hogy a kommunista utódpárt és a fiatal csatlósaik is irányt váltottak. Eddig karanténtálibok voltak, most megpróbálnak felülni az újranyitás vonatára. Ne hagyjuk nekik! Nincsenek elveik, csak a hatalmat akarják mindenáron.”