Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

Nincs kampány Romániában, így Fekete-Győr András jobb híján fenyegetőzik.
„Na, szépen előbújt a kisnyilas stílus a komcsi zsákból. Nincs kampány Romániában, így Fekete-Győr András jobb híján fenyegetőzik. Főnöke földönfutóvá tenné a másként gondolkozókat, ő pedig ellehetetlenítené a jobboldaliakat.
Hetykén furcsa keménykedés egy olyan politikustól, a rendőrökre dobott füstgránátot is nyúltempóban tagadta le, és azóta is áldozatnak reszketi magát. A verbális keretlegénykedés helyett jobb lenne, ha először a saját tetteiért vállalná a felelősséget”.