Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A néma tűrés nem megoldás, mert attól csak szaporodnak a provokációk.
„Az untig ismert balliberális recept: tolj egy provokatív könyvet, szobrot, gesztust a konzervatív ellenfeled arcába, szólj előre, hogy az ellenfeled, akit náci bunkónak írsz le, majd elutasítja, esetleg ledarálja, széttöri, leköpi, amit az arcába toltál. Ha sikeresen kiváltod a kívánt reakciót – hiszen mindig akad, aki kijön a béketűrésből –, akkor büszkén mutass rá, hogy ugye milyen náci bunkók az ellenfeleid.
Ez történik most is. És sajnos a néma tűrés sem megoldás, mert attól csak szaporodnak a provokációk. Egyetlen reményünk a demokrácia. A többség, ha teheti, a normalitást választja.”