Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Ti tesztek újévi fogadalmat? Ha igen, mit?
„Sokan teszünk az év elején fogadalmakat, 2021 elején én is teszek néhányat. Eddig nem voltam olyan jó ezekben a fogadalmakban, de bízom benne, hogy idén ez meg fog változni. Új év, új remények.
Megfogadom, hogy 2021-ben:
- még jobban megtanulok spanyolul,
- lefutom a félmaratont,
- kevesebb szemetet fogok termelni és
- több szépirodalmat fogok olvasni, nem csak a szakkönyveket.
Meglátjuk, hogy egy év múlva ebből mennyit sikerül tartanom, de most nagyon elszánt vagyok. Ti tesztek újévi fogadalmat? Ha igen, mit?”