„Ez egy hatalmi küzdelem volt” – Schiffer András sarokba állította Fleck Zoltánt és Polyák Gábort Orbán Balázs doktorijának kapcsán

Bemutatták, hogyan működik a véleménydiktatúra az ELTE-n.

Teljesen legitim elvárás, hogy az európai polgárok ellenőrizhessék az adójukból biztosított uniós források szabályszerű felhasználását.

„Teljesen legitim elvárás, hogy az európai polgárok ellenőrizhessék az adójukból biztosított uniós források szabályszerű felhasználását. Erre uniós intézmény-kezdemény már van. Európai Számvevőszéknek hívják. Ha valóban az a cél, hogy az európai adófizetők elé lehessen tárni, ha az uniós források magánzsebekbe vándorolnak: az Európai Számvevőszéket kell valódi hatáskörökkel ellátni.
Ahogyan a nemzeti számvevőszékek a hazai közpénzek esetében, úgy vizsgálódhasson a tagállamokon belül az Európai Számvevőszék, ha uniós pénzekről van szó. Miért kell ehhez Európai Ügyészség? ”
