Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A Mi Hazánk szerint a pedagógusok fizetése el kellene érje a diplomás átlagbér szintjét.
„Nesze semmi, fogd meg jól! Nagyjából ilyen hatása lesz csak a tízszázalékos pótléknak, amit a pedagógusok kapnak júliustól. Az utóbbi években elveszítette értékét a tanárok bére, és a kezdőfizetés bizony nettó 130 ezer forint körül mozog. Az egyre több integrálhatatlan gyerek mellett ez is egyik fő oka a tanárhiánynak, ami ezután sem fog enyhülni. A Mi Hazánk szerint a pedagógusok fizetése el kellene érje a diplomás átlagbér szintjét; erre az elmúlt harminc év egyetlen kormánya sem volt képes.”