Botrányos állapotok a XV. kerületben: ide vezet, ha a baloldal vezeti az önkormányzatot (VIDEÓ)

Hatalmas különbség van a baloldal és a jobboldal szemlélete között.

A politikai bátorságot hiányolom mind a Fidesz-kormány, mind a teljes politikai elit részéről.
„Az, amit az Orbán-kormány a vallásos iskolák behozatalával és támogatásával tett, az igazából olaj volt a tűzre és gyakorlatilag ezzel a háttérből ráerősített a szegregált oktatásra. Arról már nem is beszélve, hogy rengeteg kutatás szól arról, hogy a szegregált oktatást fenntartani sokkal drágább, mint felszámolni.
Ezt a politikai bátorságot hiányolom mind a Fidesz kormányzat, mind a teljes politikai elit részéről. Behúzzák a kéziféket amikor úgy érzik politikai öngyilkosságot követnek el ezzel és szavazatokat veszthetnek.
Ilyenkor felteszem a kérdést: Miért kezdtek el politizálni, ha nem azért, hogy emberek csoportjait a saját világképük alapján képviseljenek? Ha az a cél, hogy kormányzatra kerülve a társadalom egészét képviseljék, hogy jobbá tegyék ezt az országot, akkor miért kezelik kevésbé fontos társadalmi szereplőként a cigányságot?”