Rendkívüli!

Robbanás történt a Mol tiszaújvárosi üzemében – egy ember életét vesztette

Kolozsváron egy román elnökjelölt, Dan Barna mellett álltam ki

2019. november 05. 22:07

Megható volt magyarul beszédet mondani abban a városban, ahol erdélyi származású dédnagyapám jogász professzorként alkotott.

2019. november 05. 22:07

„Bűnt követ el, aki figyelmen kívül hagyja a kisebbségek kérdését.
Megható volt számomra magyarul beszédet mondani abban a városban, ahol erdélyi származású dédnagyapám jogász professzorként alkotott, és ahol majd' minden ötödik polgár magyar.

Kolozsváron egy román elnökjelölt, Dan Barna mellett álltam ki, mert hiszem, hogy Romániának, és benne az erdélyi magyarságnak tiszta kezű, európai léptékű, haladó szellemű vezetőkre van szüksége! Olyan vezetőkre, akik megértik, hogy nem csak a többség érdekeit kell védeni, hanem a kisebbségekét is.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Valami nagyon nem stimmel: ezért beszél mindenki még mindig Orbán Viktorról

Valami nagyon nem stimmel: ezért beszél mindenki még mindig Orbán Viktorról
Tovább a cikkhezchevron

Az Alianța USR PLUS-nak magyar nyelven írott, és a magyar kisebbségeket érdemben védő programja van, amelynek érvényesítéséért a román pártszövetség hazai szövetségeseként mindenkor küzdeni fogok.

Ellentétben a Fidesszel, mi nem fogjuk a magyar kisebbség képviselőit vazallusként, szegény, alávetett rokonként kezelni. Mi nem fogunk nagyokat mondani Budapesten, majd elfelejteni leülni tárgyalni a többségi nemzettel a kisebbség érdekében.

Bár nem értünk egyet több dologgal, amelybe a múltban belement az RMDSZ, nyitottak vagyunk feléjük, és szeretnénk egyenrangú félként kommunikálni velük. Nem elégszünk meg azzal, hogy a kampányból odavetünk néhány szót Budapestről, aztán megfeledkezünk róluk – ez a Fidesz módszere volt. Hosszú távú, jó megoldásokat akarunk az erdélyi magyarságnak. Ezért dolgozunk.”

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 195 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
schulraugue
2019. november 08. 10:53
MooXi.net - nagyszerű projekt felnőttek számára, akik szexpartnert szeretnének találni
Válasz erre
0
0
Peter8811
2019. november 07. 11:14
Akkor jó ez a kiállás a román mellé ha egy 12 emelete ház tetején áll a román úgy hogy 1 cm-re van a jobb lábától a tető széle és te jobbra mellé állsz. Csak azért írtam 12 emeletes házat mert múltkor leesett a nyolcadikról egy ember és életben maradt:))))
Válasz erre
0
0
Peter8811
2019. november 07. 05:31
"Kolozsváron egy román elnökjelölt, Dan Barna mellett álltam ki" Ne is törődj vele Fegyőr elvtárs, Kádár elvtársad meg Hruscsov, meg Brezsnyev mellett állt ki.
Válasz erre
0
0
Burmin
2019. november 06. 17:33
Te buta fegyőr, te hiszel a románoknak...mi mindent leírtak már, amiből semmi meg nem valósult. Szegény dédapád forog a sírjában, ha még meg van a sírja a Házsongárdban éás nem temettek rá egy rományt. De lhete hogy a dédpapa is ide menekült a rományok elöl. Kedves erdélyi hazafiak, nézzenek már utána ennek a nemzetgyalázó gyíkfaszúnak mily pedigréje van...odakint.
Válasz erre
1
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!