Két ábra is bizonyítja: a többség fél attól, hogy a Tisza Párt győzelme után Magyarország belesodródik a háborúba és véget ér a rezsicsökkentés

Az is kiderült, mit tettek Magyar Péterék, ami ezt eredményezte.



Szóval ha a holland nagykövet illetlenséget követett el, és nemkívánatos személy, akkor e mérce szerint Orbán Viktor kokain hatása alatt, kabrióból szarik az ebédlőasztalra.
„Brüsszelről ugyanis nem nagyköveti magánbeszélgetésből, hanem a magyar állam teljes erővel tolt kampányaiból tudhatjuk, hogy egy: meg kell állítani; kettő: nemhogy hasonlít bármilyen módszere a terroristákéhoz, hanem egyenesen terroristákat telepít be, hogy elpusztítsa Európát; három: köztudomásúan korrupt elit igazgatja, természetesen Soros kedve szerint. Szóval ha a holland nagykövet illetlenséget követett el, és nemkívánatos személy, akkor e mérce szerint Orbán Viktor kokain hatása alatt, kabrióból szarik az ebédlőasztalra, és legalább a Holdra kellene száműzni. Az Európai Unió azonban nem ilyen érzékeny. Nincs ugyanis olyan nyája neki, amelyiket uszítással kellene etetni: nem nyer azzal szavazatokat, ha látványosan megsértődik.”
