Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Ha valaki nyolc évvel az őszödi beszéd nyilvánosságra kerülése után DK-logós plakáton vigyorog, utána az ilyesmi a legvisszafogottabb jelzővel is minimum hiteltelen.
„Szóval lehet gyurcsányozni, a politikai racionalitás is diktálhatja a momentumosoknak, hogy ne akarjanak összefogni vele, de az »összegyurcsányozós«, morálisnak tetsző hevületet talán éppen nekik nem kellene erőltetniük. Főleg Soproni Tamásnak. Ha valaki nyolc évvel az őszödi beszéd nyilvánosságra kerülése után DK-logós plakáton vigyorog, utána az ilyesmi a legvisszafogottabb jelzővel is minimum hiteltelen.”