Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Várom a Batman-rajongók megjelenését, akik támogatják a bűnözést.
„Az elmúlt években láttam Harry Potter-rajongókat, akik gyalázkodó bullyk voltak; Star Trek-rajongókat, akik ellenezték a diverzitást; és most itt vannak a Doctor Who-rajongók, akik szemellenzősek és barátságtalanok.
Mintha nem figyelnének arra, amiért rajonganak.
Várom a Batman-rajongók megjelenését, akik támogatják a bűnözést.”