A különbség az, hogy a Fideszben az a drill, hogy ha rosszat csinálsz és le is buksz, akkor le is ülöd. Valamint (állítólag), már ahogy a szocialisták egyébként a Fidesz működését a maga gyermeki lelkükkel elképzelik, Orbán Viktor személyesen fog haragudni rád. Ismerjük el, ez komoly visszatartó erő lehet.
A szocialistáknál nem lehet kipontozódni, ha elég erőszakos vagy, na meg jó elvtárs, akkor nem lehetsz annyira hülye vagy gazember, hogy ne fogadjanak vissza, Hunvald elvtárs is hasít. Szegény Cusi is csak azért lett pária, mert megrendültségében többet fecsegett, mint kellett volna.”