Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A megállapodás célja, hogy a két ország közösen adjon el atomreaktorokat afrikai és ázsiai országokba. Mégis hova? A népi Koreába?
„Akkor most az van, hogy a magyar kormány második embere Teheránba utazik, hogy nukleáris együttműködési megállapodást írjon alá Iránnal. Irán és atom - külön-külön sem hangzik túl jól, főleg így együtt, de nézzük tovább a hírt. A megállapodás célja, hogy a két ország közösen adjon el atomreaktorokat afrikai és ázsiai országokba. Mégis hova? A népi Koreába? Akkor inkább maradjunk a chilei cseresznyénél. Annak talán az idiótasági faktora és az ökológiai lábnyoma is kisebb.”