„Hiába próbálod elterelni a figyelmet a saját szennyesedről, a valóság megtalál” – bomlik a TISZA!

Ordas Eszter rádöbbenhetett: a főnöke exfelesége nem csak kitalálja, hogy Magyar Péter valóban agresszív ember. Horváth K. József írása.

Egy közéleti szereplő fiát (aki nem közszereplő) címlapra tettél és kiplakátoltad vele a várost. Vajon megkérdezted tőle, hogy akar-e címlapon lenni? Vagy elég volt annyi, hogy a miniszterelnök fia?
„Kedves Gábor! Nem az írás tartalmával van baj, ezt Te is tudod. Inkább a formával. Azzal, hogy egy közéleti szereplő fiát (aki nem közszereplő) címlapra tettél és kiplakátoltad vele a várost. Vajon megkérdezeted-e tőle, hogy akar-e címlapon lenni? Vagy elég volt annyi, hogy a miniszterelnök fia? Jogtalan és etikátatlan eljárás. Ez pedig vélemény és nem ítélet, ne érzékenykedj. Arra másnak lehetne oka...”