Nem lehetne 20 percben korlátozni a miniszterelnöki szpícsek idejét?

Felőlem akár visszamenőleges hatállyal.

2015 a 3D nyomtatás éve volt akár akarjuk, akár nem. Már digitális napórát is nyomtathatunk, ha bedöglött minden kütyü szilveszterkor, hogy mutassa jön 2016. Ha sütni is fog a nap jól is jöhet az idő múlásának a jelzésére. Nem kell félni, az idő viszonylagos, mindenki másként éli át, a macskák például nem is érzékelik.