Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Ezek valaha vikingek voltak…
„Svédország, ma.
Nemi erőszakoló bevándorlók és az erőszak tényét letagadó hivatalos szervek, az erőszakot mentegető elmebeteg hivatalosságok; a rendőrséggel szembeszálló muszlimok; párhuzamos társadalmak, muszlim gettók, az Iszlám Állam kötelékében harcoló göteborgi arabok, akiknek »hazatérésük« után szociális lakást osztogatnak, hogy »elősegítsék szocializációjukat«.
És ezek valaha vikingek voltak…”