A tömegnek, amely Európa ajtainál áll, a nagy része fiatal, képzetlen férfi. Csak veszély, semmi haszon

Bizonyos területeken lehet szükség külföldiekre – de azt oldjuk meg szerződéses alapon. A többit érinteni fogja az AI+robotizáció.

Ez a kommunikációs kampány nem más, mint egy új finkelsteini gyűlöletkampány! Vajon meddig megy el Orbán, hogy visszacsábítsa a szélsőjobbos szavazókat?
„Világosan látszik a cikkből, hogy ez a kommunikációs kampány nem más, mint egy új finkelsteini (ő a fidesz amerikai tanácsadója, aki legutóbb Habony Árpáddal alakított új céget) gyűlöletkampány! Vajon meddig megy el Orbán, hogy visszacsábitsa a szélsőjobbos szavazókat? Egyre jobban látszik, hogy a Fidesz és a Jobbik egy és ugyanaz!!!”