
Végre kell-e hajtania a Kúria döntését a Borkai Zsolt vezette MOB-nak?
2015. június 26. 12:42
Aki, mint az elnök úr, ekkora örömöt szerzett a nemzetének 1988-ban, Szöulban, lólengésben, annak nem illik 2015-ben átesnie a ló túlsó oldalára és a jogellenesség talajára érkezni.
„Aki, mint az elnök úr, ekkora örömöt szerzett a nemzetének 1988-ban, Szöulban, lólengésben, annak nem illik 2015-ben átesnie a ló túlsó oldalára és a jogellenesség talajára érkezni. Én úgy tanultam, a törvény előtt mindenki egyenlő, és a jogerős ítéleteket tudomásul kell venni, illetve végre kell hajtani. Kritizálni, véleményt mondani persze mindenkinek szabad, ám a jogi eljárás a Kúria döntésével lezárult.”
Összesen 25 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
írmag
2016. június 17. 19:39
Nem tetszik egy kicsit túlzottan büdös kommunista gondolkodásúnak lenni, anyagi lapon, sikerdíjas sztárügyvéd úr? "A törvény előtt mindenki egyenlő", mennyiért?
Válasz erre
5
0
péterx
2015. július 18. 23:23
Alapos , meggyőző , szakszerű , közérthető írás , köszönöm !
Válasz erre
8
0
Lolka-Bolka
2015. július 18. 23:23
te rohadt mocskos voros haza arulo szemet ugyved ..... hogy a Jo Isten buntessen meg minden szemet simlis "STARUGYVEDET" mocsok allatok.... bunozoket mostok ki es meg nektek all feljebb .....
Válasz erre
8
0
kowecses
2015. július 14. 23:15
dr Török és dr Magyar urak ezúttal árnyékra vetôdtek.
Válasz erre
13
0






