Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Hisztis egy írás, és hát elég sok baromság van benne. Mégis jól tette, hogy nem kérdezett meg, hiszen a tények még megzavarták volna a hisztis véleménye kifejtésében, nárcisz...
„Hisztis egy írás, és hát elég sok baromság van benne. Mégis jól tette, hogy nem kérdezett meg, hiszen a tények még megzavarták volna a hisztis véleménye kifejtésében, nárcisz...”