Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

„JÖN... JÖN... JÖN... :)” – így osztotta meg Facebookon Gyurcsány Ferenc a videót, ahol Vadai Ágnes rockernek öltözve egy rózsaszín gitáron játszik.
Valami jön a DK-nál. Azt egyelőre nem tudni, hogy micsoda, de az biztos, hogy Vadai Ágnes rockernek öltözve egy rózsaszín gitáron játszik az ezt reklámozó videón.