„Az LMP aktivistái úgy tíz nappal ezelőtt szállták meg Veszprémet. A haszkovói Fenyves Hostel lett a főhadiszállásunk úgymond: olcsó,barátságos. Kb. két percre van tőlünk a SéfKrajcár Étterem, ahol már vagy két hete előfizettük a kaját. Közel van, olcsó, itt ettünk az elmúlt napokban. Teljesen nyitott, menzaszerű, önkiszolgáló vendéglátóipari egység.
Ma nagy volt a sürgés-forgás, ott volt a sajtó, mert állítólag az emeleti szinten fideszeseknek tartanak eligazítást. Én magam egészen tegnapig itt a terepen -nemhogy az étteremben - egyetlen fideszest sem láttam. Ma az étterem előtt feltűntek kisebb csoportok, számomra tök ismeretlen arcokkal.