Pride-hónap: a Tisza-kormánytól követelik az azonos neműek örökbefogadási jogát

Miután az LMBTQ-szervezetek örömmel fogadták Magyar Péter kijelentését, hogy nem áll a Pride útjába, most újabb követeléssel álltak elő.

Mi lélekben felkészülnénk, hogy a következő Pride-on ott fog vonulni a Vona a csinos nonfiguratív tetkójával egy rózsaszínű atlétában.
„Médiatörténeti pillanat: odaengedték az ATV-be a kamerák elé a Vonagabit. A jelenség a Simicskalajos-birodalom médiagépezetének meghibásodásai és a birodalom névadójának egész pályás gecizései miatt háttérbe szorult. De mégiscsak médiatörténelem, hogy ugyebár az elhallgatni vágyott Jobbikot élőben kérdezik a hitgyülis tévében és a várt élveboncolás helyett negédes csevegést kapunk. Pedig nemrég még az európai jövő elárulója bélyeget osztották a Schiffernek, mert az vissza mert köszönni a parlamenti folyosóján egy „nácinak”…