Mráz Ágoston Sámuel üzent Török Gábornak: Felháborító, határozottan visszautasítom, várjuk a bocsánatkérését!

Nem akárhonnan „reklámozták” a Mandiner műsorát.

A zöld ombudsman meg az ellenzéki pártok, akik tiltakoztak abszurd hülyeség ellen, vajon mi a túrót hibáztak? Hogy nem gyújtották rá a minisztériumot V. Németh Zsolt államtitkárra, meg az éjsötét miniszterére?!?!
„Áder János szerint a hungarikum-számba menő, napelemre kivetett környezetvédelmi termékdíj ügyében - idézem - »hibázott a kormány, az Országgyűlés, az ellenzéki pártok, a környezetvédelemért felelős ombudsman és a köztársasági elnök is.«
Kedves János, eszem a kiegyensúlyozott szíved csücskét, de a zöld ombudsman meg az ellenzéki pártok, akik tiltakoztak abszurd hülyeség ellen, vajon mi a túrót hibáztak? Hogy nem gyújtották rá a minisztériumot V. Németh Zsolt államtitkárra, meg az éjsötét miniszterére?!?!”
